Osiedla, które biorą udział w projekcie

Na tę chwilę już 6 wrocławskich osiedli zadeklarowało chęć udziału w projekcie! Nie czekaj i zgłoś się do udziału w Akademii. Jest tylko 10 miejsc na każdym osiedlu.

Nie widzisz na liście swojego osiedla? Nic nie szkodzi! Cały czas przyjmujemy zgłoszenia z terenu całego Wrocławia. Kto pierwszy ten lepszy. W pojedynkę, lub w większym gronie – zgłoś/zgłoście się do udziału, a my postaramy się zrealizować działania również w Twoim sąsiedztwie.

Maślice

Masz pomysł na działania osiedlowe na Maślicach? Chcesz podnieść swoje kompetencje jako lider projektów? Zgłoś się do projektu.

Jagodno

Masz pomysł na działania osiedlowe na Jagodnie? Chcesz podnieść swoje kompetencje jako lider projektów? Zgłoś się do projektu.

Kleczków

Masz pomysł na działania osiedlowe na Kleczkowie? Chcesz podnieść swoje kompetencje jako lider projektów? Zgłoś się do projektu.

Gajowice

Masz pomysł na działania osiedlowe na Gajowicach? Chcesz podnieść swoje kompetencje jako lider projektów? Zgłoś się do projektu.

Wojszyce

Masz pomysł na działania osiedlowe na Wojszycach? Chcesz podnieść swoje kompetencje jako lider projektów? Zgłoś się do projektu.

Ołtaszyn

Masz pomysł na działania osiedlowe na Ołtaszynie? Chcesz podnieść swoje kompetencje jako lider projektów? Zgłoś się do projektu..

Krzyki – Partynice

Masz pomysł na działania osiedlowe na Krzykach-Partynicach? Chcesz podnieść swoje kompetencje jako lider projektów? Zgłoś się do projektu.

“Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie.
Reszta to już tylko kwestia wytrwałości”

AMELIA EARHART